Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... NOTIFICARE PRIN CURIER RAPID
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

NOTIFICARE PRIN CURIER RAPID

O NOTIFICARE REDACTATA SI VALIDATA DE CATRE EXECUTOR , POATE FI TRIMISA PRIN CURIER RAPID ?? SUNT INTERESAT SA AJUNGA CAT MAI REPEDE LA CEL NOTIFICAT
Pompilui Avram, utilizator
Bună ziua,

Pentru valabilitatea prevăzută de Codul de Procedură Civilă, notificarea trebuie trimisă fie prin intermediul executorului (agentul său procedural), fie cu Poșta, prin scrisoare cu valoare declarată și confirmare de primire.

Cu stimă,
Av. Hulea Ionuț-Marius
multumesc