Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.Prin cererea de apel pot fi aduse noi ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.Prin cererea de apel pot fi aduse noi critici in afara ...

Buna ziua.Prin cererea de apel pot fi aduse noi critici in afara celor invocate in prima instanta, critici la care sunt depuse noi inscrisuri Multumesc
Critici da (atat a actiunii cat si a sentintei pronuntate), nu insa noi cereri direct in apel (capete de actiune).