Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Unde pot reclama un fast-food de la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Unde pot reclama un fast-food de la parterul blocului ...

Buna ziua!
Unde pot reclama un fast-food de la parterul blocului care mi-a umplut baia de fum si miros?
Puteti sesiza DJSP (pentru disconfortul creat) si Agentia de mediu (pentru poluare), in scris, cu nr. de inregistrare/ data. Sesizarea se poate trimite prin posta cu confirmare de primire.
Sesizati oficial serviciul din primarie care a emis autorizatia de functionare,autoritatea de sanatate publica si comisariatul garzii de mediu