Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea asta...Cum ...

Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea asta...Cum pot intra in posesia adeverintei de vechime de la fostul loc de munca al mamei, de la Sectia Complexa de Foraj Boldesti Scaieni? Multumesc
Vedeți discuțiile acestea
www.avocatnet.ro/forum/discu...