avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea asta...Cum ...

Buna seara, comunitate. Am mai pus candva intrebarea asta...Cum pot intra in posesia adeverintei de vechime de la fostul loc de munca al mamei, de la Sectia Complexa de Foraj Boldesti Scaieni? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:17, 27 Ianuarie 2022
Vedeți discuțiile acestea
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre acte de pensionare Nastase Marius Nastase Marius Buna seara, unde pot gasi arhiva de la Schela foraj Scaieni? Mama a lucrat intre anii 1982-1985... Va rog ajutati-ma. (vezi toată discuția)
Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr ... gavairinairina@gmail.com gavairinairina@gmail.com Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr a putea scoate o adeverință cu ani de muncă între anii 975-76-77 la Întreprinderea de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de vechime romtelecom. bună ziua, am și eu o întrebare : vreau să obțin o adeverință ... Doinaho Doinaho Bună ziua, Am și eu o întrebare : Vreau să obțin o adeverință de vechime cu toate sporurile pentru dosarul de pensie de la angajatorul ... (vezi toată discuția)