Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr ...

Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr a putea scoate o adeverință cu ani de muncă între anii 975-76-77 la Întreprinderea de foraje puțuri de apa București secția 4Timisoara nu îmi dă nimeni nici un răspuns la Timișoara
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...