avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr ...

Buna ziua va rog frumos să-mi spuneți unde mă pot adresa ptr a putea scoate o adeverință cu ani de muncă între anii 975-76-77 la Întreprinderea de foraje puțuri de apa București secția 4Timisoara nu îmi dă nimeni nici un răspuns la Timișoara
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:08, 6 Decembrie 2021
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ... Bibiana1950 Bibiana1950 Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti? (vezi toată discuția)
Arhiva intreprinderii Tagetes Tagetes Am lucrat la intreprinderea \\" 6 Martie \\" din Timisoara . Dupa 89 a fost daramata acolo sunt alte cladiri acum. Cum pot gasi arhiva intreprinderii, cui ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca ... Chenic67 Chenic67 Bună ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca? În perioada 1986-1989 am fost salariata la Intreprinderea Poligrafica Informatia ... (vezi toată discuția)