avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1724 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua !In perioada 2004-2006 am beneficiat de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua !In perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire ...

In perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire copil . Aceasta perioada se ia in considerare pentru stabilirea gradatiei de vechime in functia publica?
Ultima modificare: Luni, 31 Ianuarie 2022
ZSAM, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:13, 31 Ianuarie 2022
CCC din perioada 2004-2006 nu constituie vechime in munca .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ccc si vechimea in munca ( calcul spor de vechime munca) ana500 ana500 Buna ziua . Luminati-ma va rog si pe mine , ca mi s-au mai dus din neuroni in CCC ( peste aprox 2 saptamini ma intorc la munca din CCC). Am o colega la ... (vezi toată discuția)
Spor de vechime ,dar ce vechime? b.cristina b.cristina Buna! Sunt Cristina, si sunt angajata de la 01.09. 1999 pana in prezent, fara intrerupere in cartea de munca. Din 2004 pana in 2008 am beneficiat de concediu ... (vezi toată discuția)
Vechime in munca si in specialitate dupa efectuarea concediului pentru cresterea copilului... Radamante Radamante 1. X este angajata pe perioada determinata. 2. Are 3 ani vechime in munca. 3. Intra in concediu de maternitate cu 21 de zile inainte de incetarea de drept a ... (vezi toată discuția)