Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua !In perioada 2004-2006 am beneficiat de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua !In perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire ...

In perioada 2004-2006 am beneficiat de concediu crestere ingrijire copil . Aceasta perioada se ia in considerare pentru stabilirea gradatiei de vechime in functia publica?
ZSAM, utilizator
CCC din perioada 2004-2006 nu constituie vechime in munca .