Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom Bacau din ...

am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom Bacau din 1978 pana in 2003,vreau sa fac dosarul de pensie,caut un nr de telefon de la ahiva sau adresa ,ma poate ajuta cineva????Ma chinui di vara cu treabaa astaa!!!!
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...