avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1589 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom Bacau din ...

am pierdut cartea de munca,am lucrat la Romtelecom Bacau din 1978 pana in 2003,vreau sa fac dosarul de pensie,caut un nr de telefon de la ahiva sau adresa ,ma poate ajuta cineva????Ma chinui di vara cu treabaa astaa!!!!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:17, 31 Ianuarie 2022
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta de vechime romtelecom. bună ziua, am și eu o întrebare : vreau să obțin o adeverință ... Doinaho Doinaho Bună ziua, Am și eu o întrebare : Vreau să obțin o adeverință de vechime cu toate sporurile pentru dosarul de pensie de la angajatorul ... (vezi toată discuția)
Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! am o cunoștință care a lucrat in 1978 la statia ... das siret das siret Bună ziua! Am o cunoștință care a lucrat in 1978 la Statia de utilaje Greul Onești prin 1978. Am dat foarte multe telefoane si m-am blocat undeva pe la ... (vezi toată discuția)