Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua va rog a-mi explica și mie pe înțelesul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua va rog a-mi explica și mie pe înțelesul meu daca ...

Bună ziua va rog a-mi explica și mie pe înțelesul meu daca doriți!
Eu am firma mea nou infintată de transport marfa cu 3,5t pe comunitate sau în caz de tur-retur ( nu sunt angajat pe firma mea și nici nu am angajat eu sunt și patron și sofer),dacă închiriez o autoutilitara de 3,5t nu contează duba sau prelata și sa lucrez cu ea eu personal cu o alta companie care oferă colaborare de 3,5t marfa pe comunitate respectiv tur-retur cum voi găsi sunt obligatorii aceste atestate de detasare sau formulare de detasare pe comunitate sau în caz de tur-retur pentru șoferii patronii? Multumesc anticipat!
Intrebati la ARR.