avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1931 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Buna ziua Unde mă pot adresa pt a primi un răspuns ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Buna ziua Unde mă pot adresa pt a primi un răspuns referitor ...

Buna ziua
Unde mă pot adresa pt a primi un răspuns referitor la obligativitatea înscrierii în colegiul consilierilor juridici a unui consilier juridic cu o vechime de peste 15 ani in instituții publice!

Alte discuții în legătură

Inscriere in tabloul consilierilor juridici monica i monica i Care este actul normativ care statueaza faptul ca nu poate fi consilier juridic al unei institutii publice cel ce nu este inscris in Colegiul consilierilor ... (vezi toată discuția)
Consilier juridic cu vechime de peste 10 ani Bog-Ppvc Bog-Ppvc Bună ziua, Un consilier juridic cu o vechime în profesie de peste 10 ani, dar care nu a fost înscris în colegiu și nici nu a dat examen de definitivat, ... (vezi toată discuția)
Cum devin consilier juridic? Gabriela Lionte Gabriela Lionte Am terminat facultatea de drept anul trecut si as dori sa stiu ce pasi trebuie sa urmez pentru a-mi dezvolta o cariera. va multumesc! (vezi toată discuția)