Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita .Buna ziua .. Am si eu o intrebare, ...
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita .Buna ziua .. Am si eu o intrebare, am o executare silita unde ...

Buna ziua .. Am si eu o inntrebare , am o executare silita unde mi-a fost pusa proprie pe salariu insa am primit o somatie in care atesta faptul caci acestia vor sa imi puna sechestru pe bunuri .. eu am mostenire , cota parte (33%)dintr-o casa si o masina care e pe numele meu ..As vrea sa stiu daca ei pot ataca mostenirea aceea si ce pot face ? .. Va multumesc !
contestatie la executare ! in termenul legal-scrie pe incheierea executorului . Contestatie la toate titlurile emise de executor. Contactati un avocat care ar trebui sa verifice daca executarea este sau nu presscrisa, daca creanta a fost cesionata in mod legal catre eventuali recuperatori, daca sumenle sunt reale etc......si inarmati-va cu rabdare !