Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Daca o persoana a fost angajata pe post de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Daca o persoana a fost angajata pe post de muncitor ...

Buna ziua! Daca o persoana a fost angajata pe post de muncitor necalificat, COR 515301, in ce conditii il pot incadra pe un alt post si anume agent paza COR 541401? Urmeaza sa scoatem un nou post de muncitor calificat paza. Mentionez ca persoana in cauza are atestat de calificare profesionala pt exercitarea ocupatiei de agent de securitate. Multumesc frumos!
Prin incheierea unui act aditional la c.i.m. , i se poate modifica functia.