Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, sotul meu a fost arestat in Elveția ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, sotul meu a fost arestat in Elveția impreuna cu unchiul ...

Buna ziua.sotul meu a fost arestat in elevtia impreuna cu unchiul lui care era in vizita pentru ca s-au batut cu alti 2 romani.problm ca unul dintre cei cu care s-au batut este in spital.poilitia ma informat ca este arestat pt cel putin 4 zile si ca nu are voie la telefon nimic.Ce i se poate intampla.mentionez ca el lucra cu acte legale tot.mie frica de inchisoarea cel mai mult.cum l as putea ajuta
Sa-i angajati un avocat roman ce profeseaza acolo sau unul de acolo...