Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Salut,referitor la legea 269/2004 articolul 4 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Salut,referitor la legea 269/2004 articolul 4 aliniatul 1 pentru ...

Salut,referitor la legea 269/2004 articolul 4 aliniatul 1 pentru a beneficia de programul 200 Euro pentru calculator,eu beneficiez de 500 de lei indemnizatie de handicap si 1386 lei indemnizatie de insotitor,
Doar acesta este venitul meu legea spune ca trebuie sa am venit brut 250.
Ma gospodoresc cu mama care nu are venit.
Pot beneficia de programul 200 Euro pentru calculator daca venitul meu provine din certificatul de handicap?
[ link extern ]
[ link extern ] /
Gasiti acel articol in Norme Metodologice din 2004 ,ultimul link.