Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... La antena 3 a fost acuma cineva care a spus ca politia ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

La antena 3 a fost acuma cineva care a spus ca politia nu se ...

La antena 3 a fost acuma cineva care a spus ca politia nu se poate face sesizează din oficiu si a spus dece, A inteles cineva ce a spus si dece nu se poate face? A vazut cineva emisiunea?
Sfatul meu este sa nu puneti baza in ce se spune la televizor in general si la Aneta 3 in particular..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat