avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 463 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format electronic(email)? ...

Buna ziua. Cum pot primi cupon de pensie mov in format electronic(email)?
Cel mai recent răspuns: SOS1000 , utilizator 03:17, 24 Mai 2022
Intrati pe site-ul CNPP si completati formularul pentru deschidere cont , printati , semnati si mergeti personal la Casa teritoriala de pensii cu CI originala si copie . Dupa aprobarea cererii veti primi un link de confirmare valabil 72 de ore . Numai daca aveti cont la CNPP (Casa Nationala de Pensii Publice) veti putea primi pe e-mail cuponul mov cand v-a fi disponibil . Puteti sa va deschideti cont si online numai daca detineti semnatura elecrtonica

avocatnet.ro/articol_60249/A...
Ultima modificare: Miercuri, 23 Februarie 2022
SOS1000, utilizator
Vreau sa primesc cuponul de pensie format electronic
Si ce nu ati inteles ???

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , ma numesc conu constantin , locuiesc in caracal , ... ConuConstantin ConuConstantin Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in Caracal , jud. Olt , la data pensionarii locuiam in jud. Dolj , va rog sa-mi spuneti cum pot primi talonul ... (vezi toată discuția)
Buna seara, nu pot sa mi deschid cont on line la casa nationala ... Ella16 Ella16 Buna seara, Nu pot sa mi deschid cont on line la Casa Nationala De Pensii. S a modificat ceva, trebuie mers personal, am incercat toate saiturile. Multumesc (vezi toată discuția)
Beneficii cont online cnpp.ro - info util. sv.cristian sv.cristian De ce să îmi fac cont? Contul cnpp.ro este foarte important în relaţia electronică dintre utilizator şi sistemul informatic. De ce să îmi fac ... (vezi toată discuția)