Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa primesc cuponul de pansie in format electronic
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa primesc cuponul de pansie in format electronic

Nu este chiar atat de simplu . Intrati pe cnpp.ro daca nu aveti inca cont si completati formularul pentru creare cont . Printati-l si mergeti cu el si o copie dupa actul de identitate la casa tritoriala de pensii si depuneti-l acolo . Dupa aprobare veti primi un link pe care trebuie sa intrati pentru validare , este valabil 72 de ore . Dupa aceea , din contul d-voastra puteti completa un alt formular pentru cuponul electronic .
Etsy123, utilizator