avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa primesc cuponul de pansie in format electronic
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa primesc cuponul de pansie in format electronic

Vreau sa primesc cuponul de pansie in format electronic
Cel mai recent răspuns: Etsy123 , utilizator 17:12, 4 Iunie 2023
Nu este chiar atat de simplu . Intrati pe cnpp.ro daca nu aveti inca cont si completati formularul pentru creare cont . Printati-l si mergeti cu el si o copie dupa actul de identitate la casa tritoriala de pensii si depuneti-l acolo . Dupa aprobare veti primi un link pe care trebuie sa intrati pentru validare , este valabil 72 de ore . Dupa aceea , din contul d-voastra puteti completa un alt formular pentru cuponul electronic .
Ultima modificare: Duminică, 4 Iunie 2023
Etsy123, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , ma numesc conu constantin , locuiesc in caracal , ... ConuConstantin ConuConstantin Buna ziua , ma numesc Conu Constantin , locuiesc in Caracal , jud. Olt , la data pensionarii locuiam in jud. Dolj , va rog sa-mi spuneti cum pot primi talonul ... (vezi toată discuția)
Buna seara, nu pot sa mi deschid cont on line la casa nationala ... Ella16 Ella16 Buna seara, Nu pot sa mi deschid cont on line la Casa Nationala De Pensii. S a modificat ceva, trebuie mers personal, am incercat toate saiturile. Multumesc (vezi toată discuția)