Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, va rog un raspuns in ceea ce priveste ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, va rog un raspuns in ceea ce priveste revocarea unei ...

Buna ziua, va rog un raspuns in ceea ce priveste revocarea unei declaratii de calatorie pentru minori
Am o declaratie pentru a putea iesi din tara cu minorul, insa tatal de care sunt despartita , ameninta cu revocarea acestei declaratii, nu este de acord cu o vacanta! Avem custodie comuna! Este posibil, ce as putea face in aceasta situatie?
plecati pana sa o revoce.
Vacanta ar fi peste 2 luni..si ma gandesc sa nu raman cu biletele cumparate...