avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2034 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cerere in anulare - refacturare utilitati
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cerere in anulare - refacturare utilitati

nu sunt raspunsuri
Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2010
andra1234, utilizator
Cel mai recent răspuns: andra1234 , utilizator 16:01, 14 Ianuarie 2010
subiect inchiis, fie nu am fost explicita, fie e prea complex si depinde de prevederile actelor ce stau la baza. Multumesc oricum.
Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2010
andra1234, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nedumerire ContSters436056 ContSters436056 Buna ziua! Am o nelamurire.Sunt usor panicat.Acum ceva timp am conversat online cu o minora de 16 ani, iar la un moment dat am atins subiecte de discutie mai ... (vezi toată discuția)
Decizii interne versus legislatia aplicabila dan1111 dan1111 1. Poate o institutie sa modifice o lege, ordonanta, ordin, publicate in MO printr-o decizie interna, altfel spus, poate o institutie sa solicite completarea ... (vezi toată discuția)
As dori sa stiu ce inseamna si pe cine vizeaza acea amnistie de care se vorbeste catalin_zhr@yahoo.com catalin_zhr@yahoo.com buna ziua.am un frate intr-o inchisoare din jud,dambovita,care este in arest preventiv de mai bine de 11luni.da,am scris fbine-11luni.in inchisoare se tot ... (vezi toată discuția)