Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bani de la pariuri sportive ne trecuti în declaratia ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bani de la pariuri sportive ne trecuti în declaratia de avere.

Ce se întâmplă dacă un lucrător din ministerul de interne câștiga mai multe sume de bani la pariuri sportive și nu le trece în declaratia de avere , sume de bani sub 1000 lei , i se poate face dosar de fals în declarații
george-neagu, moderator
Se mulțumește!