Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, am câștigat un proces și ședința ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, am câștigat un proces și ședința pentru plata ...

Bună ziua, am câștigat un proces și ședința pentru plata cheltuielilor de judecata de către firma la care lucram sa dat în 03.02.2022 și până la 28.02.22 nu am primit decizia în poștă, așa zice avocata, ce pot face în aceasta privință, mulțumesc.
Depuneți o cerere la instanta pentru redactarea și comunicarea hotărârii.
Si credeti ca avocata va minte.sau nu vrea sa va incasati banii?Motivarea unei sentinte dureaza de la 2,3 luni in cazurile fericite pana la 6 luni.un an in functie de n factori.Solutii sunt ,cerere urgentare, memoriu la conducerea instantei dar tot la mana judecatorului asteptati..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Am înțeles , mulțumesc mult pentru răspuns.