avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce cod CAEN pot folosi pt : Rezervare Data
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce cod CAEN pot folosi pt : Rezervare Data

Salut. O intrebare care imi da cu virgula:Urmand sa livrez servicii foto/video la evenimente pt. asta doresc sa folosesc 2 contracte: Primul pt. REZERVARE DATA, si al doilea pt. prestarea serviciilor foto/si sau video. Pt. REZERVARE DATA ce cod CAEN ar trebui sa am pe firma pt a fi legal? Multumesc mult.

Alte discuții în legătură

Conventie civila Participant Participant Buna ziua! Mentionez ca este prima mea intrebare pe acest forum. In momentul de fata lucrez la o firma cu carte de munca CIM si toate drepturile. ... (vezi toată discuția)
Problema cod caen Alex N Alex N Buna ziua, As vrea sa stiu daca pentru organizarea de evenimente: petreceri, banchete, etc. care se desfasoara in diverse locatii (restaurante, sedii firme ... (vezi toată discuția)
Informatie privind contractul de prestari servicii pfa razvanmalos razvanmalos Buna ! Tocmai ce am deschis un pfa pt prestari servicii la evenimente , mai exact , codul caen este 7420 pt foto, dar eu in contractul pe care il fac cu ... (vezi toată discuția)