Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sunt cadru didactic titular, cu o vechime ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sunt cadru didactic titular, cu o vechime neîntreruptă în ...

Sunt cadru didactic titular, cu o vechime neîntreruptă în învățământ de 40 de ani. Pot cere 3 zile concediu fără plată? Îmi scrie in Revisalul că întrerupere a activității. Menționez că aș dori concediu fără plată pentru nevoi personale.
Multumesc!
Pot cere câteva zile din Concediu l de odihnă?
Puteti solicita 3 zile de CFP ... suspendarea c.i.m. ca urmare a acordarii unui concediu fara plata se inregistreaza in REVISAL.