Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In valoarea de intrare a unei licente IT se poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In valoarea de intrare a unei licente IT se poate include si ...

In valoarea de intrare a unei licente IT se poate include si training-ul salariatilor care vor utiliza programul a carui licenta se achizitioneaza??? dar cheltuielile cu implementarea programului (constituire baze de date, etc.)
Multumesc!
În opinia mea, nu.
Buna ziua,
Cand spuneti nu avem o baza legala???
Trebuie sa fie o baza legala pentru o
opinie?

Valoarea de întrare a unui bun în contabilitate ,din câte cunosc , este valoarea de achizitie.