Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent indemnizatie crestere copil, rog sa ma ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent indemnizatie crestere copil, rog sa ma sfătuiți ,am ...

Stimulent indemnizatie crestere copil, rog sa ma sfătuiți ,am fost chemata la serviciu începând cu data de 7 martie și vreu sa merg,copilul meu are 7 luni ,pot beneficia de stimulentul de inserție, unde trebuie sa depun actele și ce îmi trebuie sa depun! Mulțumesc
Puteti beneficia de stimulentul de inserție, actele se depun la la primăria comunei, orașului, municipiului, respectiv sectoarelor municipiului București pe raza căreia aveti domiciliul sau reședința.