avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... VA ROG SA-MI SPUNETI DACA ASOCIATIILE DE PROPRIETARI ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

VA ROG SA-MI SPUNETI DACA ASOCIATIILE DE PROPRIETARI DEPUN DECLARATIA ...

VA ROG SA-MI SPUNETI DACA ASOCIATIILE DE PROPRIETARI DEPUN DECLARATIA 101 AVAND VENITURI DIN CHIRII SI ANTENE.VA MULTUMESC.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 14:19, 8 Martie 2022

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere declaratia 101 de catre asociatie de proprietari Crina70 Crina70 Buna seara ! Asociatia de proprietari pe care o administrez are un spatiu inchiriat la parterul unui bloc apartinand asociatiei si as vrea sa stiu daca ... (vezi toată discuția)
Asociatia de proprietari si impozitul pe profit acivic acivic Va rog sa-mi spuneti daca se plateste impozit pentru un spatiu publicitar pe terasa unei scari,chiria fiind folosita doar de scara respectiva pentru reparatii ... (vezi toată discuția)
Venitul din chirii pt spatii comerciale office.bellhome@gmail.com office.bellhome@gmail.com Buna seara, Va rog sa imi spuneti daca o asoc de prop. are la parter un spatiu inchiriat, administratorul trebuie sa depuna o declaratie lunara catre ANAF. Si ... (vezi toată discuția)