Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general titularul unei intreprinderi individuale poate fi ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

titularul unei intreprinderi individuale poate fi proprul angajat cu contract de munca?

as vrea sa stiu daca titularul unei ii poate fi propriul angajat ,adica va figura pe stat de plata lunar
da poate sa fie salariat!