avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 640 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Daca mi-am schimbat cartea de indentitate pentru ca a ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Daca mi-am schimbat cartea de indentitate pentru ca a expirat, ...

Daca mi-am schimbat cartea de indentitate pentru ca a expirat, trebuie facute modificari pentru PFA la ONRC?

Alte discuții în legătură

Mutatie! DreamerA DreamerA In cazul in care imi expira cartea de identitate, pot sa mai depun dosarul pentru mutatia in alta localitate sau trebuie sa imi reinoiesc cartea de indentitate ... (vezi toată discuția)
Apartamentul e pe numele tatălui care e decedat și mama e în ... Magie1 Magie1 Apartamentul e pe numele tatălui care e decedat și mama e în viața,dezbatere de moștenire nu sa făcut deloc. Îmi expira cartea d identitate trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Buletin piedut si expirat CondurachiAdrian CondurachiAdrian Azi am fost sa depun actele pentru un nou buletin si am pierdut buletinul expirat la evidenta populatiei si cand am intrebat de buletinul expirat mi s-a spus ... (vezi toată discuția)