Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... specializare avocat certificat verde la munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

specializare avocat certificat verde la munca

Buna ziua. Doresc sa consult un avocat online, in privinta obligativității prezentarii certificatului verde la locul de munca. Ce specializare ar trebui sa caut sa aiba avocatul pe care doresc sa il consult pt a primi un raspuns cat mai clar? Va mulțumesc
Ar fi bine sa găsiți un specialist în drepturile omului.