Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contractul de comodat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contractul de comodat

Bună ziua! Contractul de comodat între două persoane fizice, poate face dovada domiciliului pentru cel care primește apartamentul in folosință?
RosuLidia, utilizator
nu, doar a folosirii. de altfel, in contract scrie clar unde au domiciliul/ sediul partile.
Mulțumesc frumos!

adriandimitriu a scris:

nu, doar a folosirii. de altfel, in contract scrie clar unde au domiciliul/ sediul partile.