Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... As putea fi dat in judecata pentru un com șters?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

As putea fi dat in judecata pentru un com șters?

Bună ziua!
As putea fi dat in judecata daca am lăsat un comentariu la o postare , care făcea referire la agresiunea unui profesor de către un elev. Comentariul meu făcea referire la un contraexemplu, un eveniment care s a petrecut în școală mea. Am menționat numele liceului unde a avut loc acest eveniment , fără sa dau numele unei persoane sau ceva de genu.. în momentul de față sunt amenințat ca voi fi dat în judecata pentru ca am lăsat un comentariu pe care ulterior l am șters la câteva minute. Im comentariu ziceam cum un profesor a aruncat cu un obiect metic într un coleg. Ce pot sa fac, cum pot sa reactionez?..
în momentul de față sunt amenințat ca voi fi dat în judecata pentru ca am lăsat un comentariu

de catre cine?

Ce pot sa fac, cum pot sa reactionez?..

sa te calmezi ca nu te da nimeni in judecata
De către , profesori , director pe motiv ca qm menționat numele liceului într-un comentariu

gi-jane2 a scris:

în momentul de față sunt amenințat ca voi fi dat în judecata pentru ca am lăsat un comentariu

de catre cine?

Ce pot sa fac, cum pot sa reactionez?..

sa te calmezi ca nu te da nimeni in judecata

SI sa va dea si mai vedeti apoi