avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1913 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga

Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga
Cel mai recent răspuns: Soniamirea , utilizator 20:36, 8 Iunie 2023
Întrebați la Arhivele Naționale - sediul central.
[ link extern ] /
Buna,ai gasit cumva unde sunt arhivele?si eu le caut.multumesc

Soniamirea a scris:

Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga

Arhiva este la București. Telefon contact 0722334485 doamna Moldoveanu Cristina. Încercați pe whatapp ca răspunde greu. Este extrem de operativa. Succes

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua! unde se afla arhiva fostei fabrici postav azuga? ... Bogdanutu Bogdanutu Bună ziua! Unde se afla arhiva fostei fabrici Postav Azuga? Cum sa dobândesc o adeverință cu anii de vechime și grupa pt pensionare? (vezi toată discuția)
Buna ziua,stie cineva unde se gasesc arhivele fabricii postav azuga... Ale02v Ale02v Buna ziua,stie cineva unde se gasesc arhivele fabricii postav azuga?am intrebat la arhivele nationale bucuresti si nu le detin.multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua, ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi ... DANIELA VLADESCU DANIELA VLADESCU Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1982/1986 Va ... (vezi toată discuția)