Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga

Întrebați la Arhivele Naționale - sediul central.
[ link extern ] /
Buna,ai gasit cumva unde sunt arhivele?si eu le caut.multumesc

Soniamirea a scris:

Unde găsesc arhiva Fabricii de postav Azuga

Arhiva este la București. Telefon contact 0722334485 doamna Moldoveanu Cristina. Încercați pe whatapp ca răspunde greu. Este extrem de operativa. Succes