avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1920 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi ...

Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1982/1986
Va multumesc anticipat pentru timpul acordat. ICH Constanta (constructii hidrotehnice)
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:40, 17 Februarie 2023
Contactati Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Constanta, Constanţa,Strada Ştefan Cel Mare Nr. 121, Constanţa, 900705 Telefon: 0241/665.463
Din cate cunosc este greu de gasit , intrucat ICH s-a divizat in foarte multe societati dupa 1990... Daca nu va ajuta cei din Cosntanta, intrebati la sediul central al Arhivelor Nationale din Bucuresti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi petromar? ... MILESCU MILESCU Buna ziua Cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi Petromar? Multumesc! (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime 19Nicu55 19Nicu55 Numele meu este Terzi Nicolae,invatator.In perioada 1975-1986 am functionat la Casa de copii scolari Negru-Voda ,jud.Constanta in functia de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta pentru dosarul de pensionare mircea solomon mircea solomon am lucrat la INTREPRINDEREA DE COMERT CU RIDICATA SI AMANUNTUL-I.C.R.A.-CONSTANTA IN ANII 1973-1074. Nu gasesc unde sa ma adresez in Constanta pt acest ... (vezi toată discuția)