Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi ...

Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1982/1986
Va multumesc anticipat pentru timpul acordat. ICH Constanta (constructii hidrotehnice)
Contactati Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Constanta, Constanţa,Strada Ştefan Cel Mare Nr. 121, Constanţa, 900705 Telefon: 0241/665.463
Din cate cunosc este greu de gasit , intrucat ICH s-a divizat in foarte multe societati dupa 1990... Daca nu va ajuta cei din Cosntanta, intrebati la sediul central al Arhivelor Nationale din Bucuresti.