Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Cum a aflu unde este arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi Petromar? ...

Buna ziua
Cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi Petromar?
Multumesc!
Petromar Constanta ???
Contactati Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Constanta, Constanţa,Strada Ştefan Cel Mare Nr. 121, Constanţa, 900705 Telefon: 0241/665.463
Numai daca este din Constanta ..insa denumirea o mai au societati si din alte judete.. : ))))