avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 871 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Cum a aflu unde este arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi Petromar? ...

Buna ziua
Cum a aflu unde este arhiva fostei intreprinderi Petromar?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:46, 2 August 2023
Petromar Constanta ???
Contactati Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Constanta, Constanţa,Strada Ştefan Cel Mare Nr. 121, Constanţa, 900705 Telefon: 0241/665.463
Numai daca este din Constanta ..insa denumirea o mai au societati si din alte judete.. : ))))

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde se află actualmente arhiva fostei ithr mangalia? Îmi trebuie ... mihai.i@usm.ro mihai.i@usm.ro Unde se află actualmente arhiva fostei ITHR Mangalia? Îmi trebuie pentru vechime fiind fost angajat în stațiunea Venus, anii 70-80. Mulțumesc frumos! I. ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi ... DANIELA VLADESCU DANIELA VLADESCU Buna ziua, Ma puteti indruma sa gasesc arhiva acestei intreprinderi pentru a obtine o adeverinta pentru pensie? Am lucrat aici in perioada 1982/1986 Va ... (vezi toată discuția)
Cum aflu unde este arhiva i.a.p.i.t.mangalia? Arsene nicolae0334@gmail.com Arsene nicolae0334@gmail.com Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia . Am fost angajat în anii 1984–1991 in meseria de sudor la atelierul mecanic. Vreau să scot adeverinta cu ... (vezi toată discuția)