Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,stie cineva unde se gasesc arhivele fabricii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,stie cineva unde se gasesc arhivele fabricii Postav Azuga...

Buna ziua,stie cineva unde se gasesc arhivele fabricii postav azuga?am intrebat la arhivele nationale bucuresti si nu le detin.multumesc
Intrebati si aici
[ link extern ] /