Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Doresc să cumpăr o garsoniera in care să ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Doresc să cumpăr o garsoniera in care să locuiască ...

Buna ziua. Doresc să cumpăr o garsoniera in care să locuiască mama mea, care nu locuiește în aveai localitate cu mine. Ce acte trebuie sa întocmesc că sa fie in regula. Nu o sa plătească nici chirie nici cheltuieli. Fiind aici pentru a mă ajuta
Cumpărați dvs garsoniera și mutati-o pe mama dvs în ea.
Ea nu dorește să se.mute aici. Doar ocazional. In vacante ar merge copiii la ea. Și-as vrea sa fie legal.