Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua!unde pot gasii arhiva fostului TCIAz acum ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua!unde pot gasii arhiva fostului TCIAz acum CCIB-AZ

Pentru Compania De Constructii Bucuresti SA (fost Trust 1 CONSTRUCTII MONTAJ, ICAZ, TCIAZ ,CCIB-AG) intrebati despre arhiva pe :

GEORGESCU, DANAILA SI ASOCIATII SPRL
Calitate: lichidator judiciar
[ link extern ] /

multumesc frumos!
BIU”