Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, ma poate ajuta cineva legat de un proces de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, ma poate ajuta cineva legat de un proces de divort ...

Buna ziua, ma poate ajuta cineva legat de un proces de divort in uk?
in ce fel sa va ajute ?
Daca procesul se judeca in UK,este o cu totul alta legislatie va,,ajuta"contra lire grele un av de acolo,.un av roman nu va poate ajuta..Daca sunteti cetateni romani se poate divorta in anumite conditii si in tara angajand un av pe un onorariu modic prin comparatie cu costurile din UK.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat