avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 481 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident in Germania ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident in Germania si am fost depistat ...

Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident si am fost depistat cu thc , m-au dus la politie in frankfurt mi-au luat sange,mi-au retinut carnetul si eu am plecat in romania, nu am primit nimic prin posta.. nici carnet , nici amenda..nimic. Cu ce sfaturi ma puteti ajuta? Astept solutii,multumesc.
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 07:55, 21 Septembrie 2022
Sfaturi primiți angajând sau consultând un av din Germania,consultanții de pe acest forum.sunt specializați în legislația națională.Un av roman care nu profesează în tara respectiva nu are cum sa cunoască legislația acelei tari...
Sfaturi primiți angajând sau consultând un av din Germania,consultanții de pe acest forum.sunt specializați în legislația națională.Un av roman care nu profesează în tara respectiva nu are cum sa cunoască legislația acelei tari...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drept de vizită la arestat în germania Mary 1988 Mary 1988 Buna ziua ! Am o intrebare,va rog! Prietenul meu este in penitenciar in Bayern .Inainte de judecata a incercat sa trimita o scrisoare prin cineva care urma ... (vezi toată discuția)
Bună dimineața, un avocat în bucurești pentru legislație ... Alexandruanton02@gmail.com Alexandruanton02@gmail.com Bună dimineața, un avocat în București pentru legislație internaționala legata de un divorț pronunțat în România, și pensie alimentara în avans în ... (vezi toată discuția)
Salut! am primit amenda pentru vigneta in austria deși am luat ... Teo161616 Teo161616 Salut! Am primit amenda pentru vigneta in Austria deși am luat vigneta și am atasat-o corect in parbriz. Ce pot face pentru a scapa de amenda de 120€? Unde ... (vezi toată discuția)