Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident in Germania ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident in Germania si am fost depistat ...

Salutare, in 16 nov. 2018 am avut accident si am fost depistat cu thc , m-au dus la politie in frankfurt mi-au luat sange,mi-au retinut carnetul si eu am plecat in romania, nu am primit nimic prin posta.. nici carnet , nici amenda..nimic. Cu ce sfaturi ma puteti ajuta? Astept solutii,multumesc.
Sfaturi primiți angajând sau consultând un av din Germania,consultanții de pe acest forum.sunt specializați în legislația națională.Un av roman care nu profesează în tara respectiva nu are cum sa cunoască legislația acelei tari...