Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... fals in acte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

fals in acte

X-( in anul 2000,tata-l meu a decedat,eu nefiind in tara. In anul 2003,mama a facut succesiunea,declarand,fals,ca nu mai are copii si a vandut apartamentul,fara a-mi da nici un drept. Ce mai pot face,in cazul in care eu,azi 4-09-2006,am reusit sa intru in posesia actului fals si unde trebuie,sa continui ,pentru a fi repusa in drepturile,mele succesorale,ce-mi revin din partea tatalui meu, va multumesc si astept.raspuns,la Gyulia_iulia2006@yahoo.com
poti sa introduci actiune la judecatorie prin care sa ceri anularea actului notarial prin care s-a dezbatut succesiunea si in care tu nu figurezi
multumesc,mult mimiimp.