Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am fost in mall intr-un magazin de imbracaminte si ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am fost in mall intr-un magazin de imbracaminte si ...

Salutare! Am fost in mall intr-un magazin de imbracaminte si m-am uitat la mai multe portofele iar apoi am cumparat unul dintre ele. Cand am iesit din magazin, a sunat alarma si am constatat ca am luat din greseala in buzunar un portofel, cu tot cu aceea siguranta (mentionez ca aveam si portofelul meu personal si portofelul din magazin in buzunar), iar portofelul cumparat era intr-o plasa. I-am explicat paznicului ca a fost doar o neatentie, a fost un gest involuntar si a inteles, m-a lasat sa plec. Mi se mai poate intampla ceva? Se poate depune plangere sau ceva?
Snickers22, utilizator
nu