Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, va rog sa-mi spuneti care sunt pasii pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti care sunt pasii pentru constituirea ...

Buna ziua,
va rog sa-mi spuneti care sunt pasii pentru constituirea unui Sindicat Uber/Bolt/Free Now la Brasov.
Multumesc,
Alexandru Milan
Vedeti art.5 si urm din Legea 62/2011
[ link extern ]