Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ma pensionez pe caz de boala și sa infiintez o firma.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ma pensionez pe caz de boala și sa infiintez o firma.

bună ziua. as vrea sa ma pensionez pe caz de boala și va rog sa ma sfătuiți ce fel de firma sa înființez ca sa pot lucra sa mai suplimentez veniturile.mentionez ca as dori sa deschid un mic magazin alimentar la tara în curtea personala. multumesc
george-neagu, moderator