Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Document notarial autentic poate fi supralegalizat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Document notarial autentic poate fi supralegalizat intr-un alt ...

Document notarial autentic poate fi supralegalizat intr-un alt birou notarial pentru a nu fi contestat sau compromis de cel care la emis ?
Nu vi se pare destul de autentic :) ?
Nu.
Toți notarii emit acte autentice cu aceeași forță juridica.
Nu exista notari care sa facă acte "mai legale" sau "mai autentice".