Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună. Am nevoie de un model imputernicire ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună. Am nevoie de un model imputernicire administrator firmă ...

Bună. Am nevoie de un model imputernicire administrator firmă pentru o terță persoană care să poată încheia acte /contracte de muncă în numele firmei. Mulțumesc!
Vedeți aici
[ link extern ]
Mulțumesc frumos pentru răspuns. Să înțeleg că această împuternicire se poate face doar la notar?