avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 964 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună. Am nevoie de un model imputernicire ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună. Am nevoie de un model imputernicire administrator firmă ...

Bună. Am nevoie de un model imputernicire administrator firmă pentru o terță persoană care să poată încheia acte /contracte de muncă în numele firmei. Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Raisa203 , utilizator 09:32, 6 Aprilie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vedeți aici
[ link extern ]
Mulțumesc frumos pentru răspuns. Să înțeleg că această împuternicire se poate face doar la notar?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contabila fara contract de munca liviu10cta liviu10cta O firma care nu mai are angajati, contabila are voie sa trimita declaratiile fiscale fara sa risc o amenda de la ITM? Mentionez ca sunt administratorul unei ... (vezi toată discuția)
infractiune de fals, raspunderea juridica Nina1 Nina1 A fost intocmita si autentificata la notar o Procura semnata in fals prin contrafacerea semnaturii mele prin care s-a imputernicit o terta persoana ce s-a ... (vezi toată discuția)
Comodat vs procura muadib muadib buna ziua. rude care pleaca din localitate doresc sa ne lase drepturile asupra apartamentului (drept de folosire si drept de inchiriere). care este cea mai ... (vezi toată discuția)