Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea situatie: ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea situatie: o societate de paza doreste sa aiba si serviciu privat pentru situatii de urganta - pompieri. Unde pot gasi toate informatiile privind avize, certificari, cursuri, licente etc., va rog mult?
Vedeti:
Legea nr. 307 din 12 iulie 2006 privind apărarea împotriva incendiilor
[ link extern ]

Ordinul nr. 96 din 12 iunie 2016 pentru aprobarea Criteriilor de performanță privind constituirea, încadrarea și dotarea serviciilor voluntare și a serviciilor private pentru situații de urgență
[ link extern ]
sau
CRITERII DE PERFORMANȚĂ din 27 iunie 2019privind constituirea, încadrarea și dotarea serviciilor voluntare și a serviciilor private pentru situații de urgență
[ link extern ]
Mii de multumiri!!!