Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediul medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediul medical

Buna ziua! Sunt salariat si momentan ma aflu in concediu medical de cateva luni, pentru o boala obișnuita, Va rog sa-mi spuneti daca am voie sa ies din tara pentru cateva zile, in aceasta perioada in care beneficiez de concediu medical. Va multumesc anticipat pentru raspuns!
valerica123, utilizator
Nu exista nicio interdicție legala, în acest sens.