Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... leasing
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

leasing

Buna. Se poate renegocia contractul de leasing auto? Am o rata de leasing de 250EUR, si nu imi mai pot permite sa o achit din salariul actual.
renegocierea este posibila. luati legatura cu firma de leasing si impreuna gasiti o solutie de mijloc