Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat in grupa 1 de muncă 10 ani și 8 luni. Se ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat in grupa 1 de muncă 10 ani și 8 luni. Se iau în ...

Am lucrat in grupa 1 de muncă 10 ani și 8 luni. Se iau în considerare (la scăderea vârstei de pensionare) doar anii întregi sau și fracția (8 luni)? Mulțumesc.
Potrivit actualei legislatii doar pentru anii intregi.