Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am nevoie de avocat in Bucuresti Caz comisie rogatorie ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am nevoie de avocat in Bucuresti Caz comisie rogatorie sua romania, ...

Am nevoie de avocat in Bucuresti
Caz comisie rogatorie sua romania,
Imvestigatie pentru instigare la omor, grup organizat
In fapt: este posibil ca parti de soft realizate de mine sa fi fost folosite fara acceptul si afra acordul meu pe siteuri de asasini falsi, care au dat tepe pe teritoriul sua
La Parchet sau la instanta? pentru ce data?
Avocat puteți găsi dar contează cât de mult doriți sa va apărați.
Este bine sa angajați avocatul din timp și nu în ultima zi asa cum procedează foarte mulți oameni.

Cabinet individual de avocat „Petrescu C.” a scris:

La Parchet sau la instanta? pentru ce data?

Data a fost, si ca urmare am avut perchezitie de la diicot si mi s-au ridicat laptopul si memoriile ssd si am fost dus la audieri.
As vrea sa imi angajez aparator sa se ocupe de tot ce este necesar in stadiul investigatiei