avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am nevoie de avocat in Bucuresti Caz comisie rogatorie ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am nevoie de avocat in Bucuresti Caz comisie rogatorie sua romania, ...

Am nevoie de avocat in Bucuresti
Caz comisie rogatorie sua romania,
Imvestigatie pentru instigare la omor, grup organizat
In fapt: este posibil ca parti de soft realizate de mine sa fi fost folosite fara acceptul si afra acordul meu pe siteuri de asasini falsi, care au dat tepe pe teritoriul sua
Cel mai recent răspuns: alexmari , utilizator 19:39, 22 Aprilie 2022
La Parchet sau la instanta? pentru ce data?
Avocat puteți găsi dar contează cât de mult doriți sa va apărați.
Este bine sa angajați avocatul din timp și nu în ultima zi asa cum procedează foarte mulți oameni.


Cabinet individual de avocat „Petrescu C.” a scris:

La Parchet sau la instanta? pentru ce data?

Data a fost, si ca urmare am avut perchezitie de la diicot si mi s-au ridicat laptopul si memoriile ssd si am fost dus la audieri.
As vrea sa imi angajez aparator sa se ocupe de tot ce este necesar in stadiul investigatiei

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am următoarea speță, am avut percheziție de la diicot și ... alexmari alexmari Am următoarea speță, am avut percheziție de la DIICOT și audiat că suspect cu acuzația de instigare la omor calificat și constituire de grup ... (vezi toată discuția)
Recuperare bunuri ridicate in urma perchezitiei CristianValesasan CristianValesasan Buna ziua, Am o problema ce nu stiu cum o pot rezolva: Am domiciliul in Brasov si de aproximativ o luna jumatate de zile sunt venit la un prieten in ... (vezi toată discuția)
Laptop confiscat de politie iulianche iulianche Am avut parte de o perchezitie domiciliara, fiind banuit de o infractiune pe care nu am comis-o. Nu exista nici o proba impotriva mea, insa mi-au luat ... (vezi toată discuția)