Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silită.Bună ziua,din 2013 nu am plătit ...
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silită.Bună ziua,din 2013 nu am plătit nici o rată la un credit bancar.Intrebarea ...

Bună ziua,din 2013 nu am plătit nici o rată la un credit bancar.Intrebarea este dacă mai pot fi executat silit.Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua!

Daca in tot acest timp nu a fost deschis dosar de executare silita sau, daca a fost deschis, nu s-a facut nimic in el, executarea dvs s-a prescris.
Acte de executare pot fi facute impotriva dvs, iar dvs le puteti contesta in termen.

Apelati la avocat intrucat aveți șanse sa scăpați de executare.